گالری طراحی، اجرا، بازسازی و نوسازی ویلا

مراحل بازسازی از نگاه مادوا ساده، اما اجرای آن نیازمند دقت، صبر و صداقت است. از نگاه ما بازسازی به شرح مراحل ساده زیر است

مرحله یک : تشریح مختصر آنچه می خواهید

اولین گام در فرآیند بازسازی، تشریح مختصر ( اما دقیق ) از آن چیزی است که دوست دارید در خانه داشته باشید ( دلائلی که به خاطر آن اقدام به بازسازی گرفته اید ). مادوا یک فرآیند کامل و حرفه ای را برای دریافت اطلاعات تمام مشتریان ارائه می دهد.

رویکرد ما این است که به نیازهای شما با دقت گوش کنیم.

از ما سؤالاتی بپرسید تا اطمینان حاصل کنید که دقیقا چه چیزی را می بینید و چه چیزی برای شما مهم است و چرا.

به عنوان یک طراح و تیمی متخصص در بازسازی، نقش ما آن است که با شما همراه شویم و بهترین و نوآورانه ترین طرح را بر اساس بودجه ی در نظر گرفته ی شما، به شما پیشنهاد دهیم. در فرآیند طراحی و ساخت، بودجه شما به همان اندازه که خواسته های شما مهم است، اهمیت دارد.

ما توصیه می کنیم که همه تصمیم گیرندگان در خانواده، در جلسه حضور داشته باشند. هر یک از افراد، ملاحظات و نگرانی های مختلفی دارند که همگی انها بایستی مورد توجه قرار گیرد.

 مرحله دو : مفهوم و امکان پذیری اجرایی طرح

گام بعدی این است که نیازهای خود را به یک مفهوم معماری تبدیل کنید و به بررسی ویژگی های آنچه که می خواهید بپردازید. تیم ما مفهوم معماری بدست آمده را تحلیل میکند تا محدودیت های موجود را شناسایی کند و امکان سنجی اجراییات را ارزیابی کرده و نهایی سازد.

در این مرحله هزینه های اجرایی بر اساس طرح آماده شده، تخمین زده می شود و هزینه های متوسط ​​ارائه می شود. بنابراین شما می توانید به تفکیک هر بخش ـ بر اساس بودجه ـ تصمیم به اجرا یا حذف بگیرید.

ما تصویر نهایی هر بخش را برای شما آماده خواهیم ساخت. شما می توانید تا قبل از اجرا، آنچه در انتها ساخته خواهد شد را دیده و تغییرات دلخواه را بر اساس تصورات خود نهایی سازید. ایجاد تغییرات بعد از ساخت، هزینه های سنگینی را به شما تحمیل خواهد نمود.

مرحله سه : تولید نقشه ها، طرح ها و هزینه

نقشه های کار بر اساس طرح های مفهومی توسعه می یابند. هزینه پروژه و جزئیات که بیشتر آن ها در این مرحله اتحاذ شده اند، می تواند جداگانه براساس مشخصات پروژه شما تهیه شود. ویژگی های مهندسی، ساختاری، طراحی و زیبایی شناختی پروژه، هر یک پارامتری تاثیرگذار در این جمع بندی نهایی هستند.

برخی اتفاقات غیر منتظره، در هر پروژه ای به وقوع می پیوندد؛ نحوه تعامل با هر یک از این اتفاقات با کارفرما عنوان و در قرارداد گنجانده می شود. در صورت لزوم، با تغییر در طراحی، می توان هزینه را کاهش داد. از آنجا که مادوا بواسطه ارتباطات خود با شرکت های تامین کننده، دارای بهترین قدرت خرید است. هزینه های اجرایی پروژه های ما بر اساس کیفیت مورد انتظار کارفرما بسیار رقابتی خواهد بود.

مرحله چهار : ساخت و ساز

نوسازی یک فرایند چند لایه است و باید به طور دقیق برنامه ریزی شود. هر یک از مراحل می تواند مرحله بعدی کار را تحت تأثیر قرار دهد (مثلا اگر دیوارها به درستی گچ نشوند، کار نقاشی ساختمان کیفیت نخواهد داشت). مدیر پروژه شما در هر مرحله، کنترل کیفیت آنچه ساخته شده است را بررسی می کند تا از بوجود آمدن هر گونه مساله یا اختلاف در پایان پروژه پیشگیری کند.